27.07.2018

Засідання сесії Балтської районної ради.

  27 липня 2018 року відбулося чергове засідання сесії районної ради VІІ скликання на порядок денний якої було винесено ряд питань, які мають важливе значення для життєдіяльності нашого району. У роботі сесії взяла участь т.в.о голови Балтської райдержадміністрації Ірина Леонідівна Балагула, а також  в.о. начальника Балтського районного відділу поліції — Мельниченко Віталій Юхимович, заступник керівника Котовської місцевої прокуратури — Ковальчук Тетяна Володимирівна, представники громадськості.

 Серед розглятутих питань особливу увагу та обговорення депутатів викликала інформація  заступника керівника Котовської місцевої прокуратури — Ковальчук Тетяни Володимирівни, яка доповіла про результати діяльності місцевої прокуратури на території Балтського району  за перше півріччя 2018 року. Це стосувалось питань, які хвилюють громадськість району, а саме у сфері земельних відносин, екологічних питань, які протягом тривалого часу знаходяться на контролі місцевої прокуратури. Депутати підняли ряд питань, які потребують невідкладного втручання правоохоронних органів.

  Також на сесії розлянуто питання про внесення змін та доповнень до затвердженої районної цільової Програми соціальної підтримки населення на 2016-2017 роки “Захист і турбота” про які інформувала Тетяна Володимирівна Подбєльська — начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Важливим питанням, яке розглядалось на засіданні було питання “Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №261-VІІ “Про районний бюджет Балтського району на 2018 рік” - інформував Назарик Микола Миколайович — начальник фінансового упавління райдержадміністрації.

  Засідання сесії пройшло конструктивно та у діловій атмосфері. Балтська районна державна адміністрація висловлює щиру вдячність депутатському корпусу, керівництву та апарату Балтської районної ради за розуміння тих питань та проблем, які сьогодні стоять перед органами влади району, підтримку ініціатив районної державної адміністрації. Тільки спільними зусиллями ми зробимо наш район успішним !!!