11.09.2019

Зустріч з мешканцями с.Чернече

Голова Балтської районної державної адміністрації Роман Кацмаза та голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв 10 вересня 2019 року зустрілись з активом села Чернече. Серед присутні на засіданні були представники бізнесу, депутатського корпусу, громадські активісти та пересічні мешканці населеного пункту, яким небайдужа подальша доля рідного села.

Під час діалогу, який відбувся між районним керівництвом і жителями Чернечого, були обговорені питання, що стосувались соціально-економічного розвитку території, дохідної та видаткової частин сільського бюджету, питань розвитку освітньої та культурної сфер, земельних відносин та інших нагальних питань. Окремим пунктом порядку денного було обговорення подальших кроків пов’язаних з процесами децентралізації в районі. Районні спеціалісти представили присутнім на заході можливі варіанти подальшого розвитку ситуації, які було запропоновано обговорити з переважною більшістю мешканців населеного пункту і на загально сільських зборах прийняти остаточне колективне рішення.

На зустрічі також були присутніми низка керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади району -  пенсійного фонду, державної фіскальної служби, районного центру зайнятості, управління соціального захисту населення РДА, державної виконавчої служби. Всі вони також виступили перед жителями села і довели основні моменти, що стосуються їх напрямків роботи.