26.01.2017

ЗАПРОШЕННЯ

Головне територіальне управління юстиції в Одеській області                        (далі-управління юстиції) запрошує на вакантні посади в органах юстиції                      м. Одеси та Одеської області.

Управління юстиції пропонує особам, які мають намір працювати на державній службі, зайняти посади шляхом проходження конкурсу в апараті управління юстиції, у відділах державної виконавчої служби м. Одеси та Одеської області та відділах державної реєстрації актів цивільного стану                  м. Одеси та Одеської області.

На посади державної служби апарату управління юстиції приймаються повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою та яким присвоєно ступінь вищої освіти не нижче магістра – для посад категорії «Б» та не нижче бакалавра, молодшого бакалавра – для посад категорії «В».

Особи, які претендують на зайняття посади державної служби категорії «Б» апарату управління юстиції повинні відповідати таким загальним вимогам: досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

На посади державної служби відділів державної реєстрації актів цивільного стану м. Одеси та Одеської області приймаються повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою та яким присвоєно ступінь вищої освіти не нижче магістра – для посад категорії «Б» та не нижче бакалавра, молодшого бакалавра – для посад категорії «В».

Особи, які претендують на зайняття посади державної служби категорії «Б» відділів державної реєстрації актів цивільного стану м. Одеси та Одеської області повинні відповідати таким загальним вимогам: досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

На посади державних виконавців відділів державної виконавчої служби               м. Одеси та Одеської області приймаються повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою та яким присвоєно ступінь вищої освіти не нижче магістра – для посад категорії «Б» та «В» за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право».

Детальну інформації щодо вакансій можна отримати на офіційному                    веб-сайті Головного територіального управління юстиції в Одеській області just.odessa.gov.ua та за номерами телефонів: (048)705-44-91, 705-18-13,                     705-18-18, 705-18-19.

 

ЧЕКАЄМО!!!