26.06.2019

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ НА ПІЛЬГОВИХ УМОВАХ

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ НА ПІЛЬГОВИХ УМОВАХ ЗА СПИСКАМИ № 1 ТА № 2 ВІДПОВІДНО ДО ПУНКТІВ 1,2 ЧАСТИНИ ДРУГОЇ СТАТТ1  114  ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАГАЛЬНООБОВ'ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»

 1. Паспорт громадянина України, для іноземців та осіб без громадянства - паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, та посвідку на постійне проживання або інший документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України, а у разі звернення інших осіб від імені заявника - також документи, що посвідчують особу та повноваження одержувача послуги.
 2.  Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім тих, у кого відсутня довідка через релігійні переконання) або свідоцтво про загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
 3.  Документи про страховий стаж.
 4.  Довідка про підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затверджена постановою КМУ від 12.08.1993 №637.           
 5.  Наказ про результати атестації робочих місць за умовами праці за періоди роботи після 21.08.1992.
 6.  Довідка про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців до 01.07.2000 (за бажанням).
 7.  Свідоцтво про одруження чи інший документ про зміну прізвища, імені та по батькові.
 8.  Свідоцтво про народження дітей.
 9.  За наявності документи, що підтверджують особливий статус особи: посвідчення учасника війни, учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС чи потерпілого від Чорнобильської катастрофи, почесного донора України, почесного донора СРСР та інші.
 10. Громадяни України, зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, надають документ уповноваженого органу Російської Федерації про те, що особі не призначалась пенсія за місцем реєстрації на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, та особисту декларацію про відсутність громадянства держави-окупанта.
 11. Для виготовлення пенсійного посвідчення у паперовому вигляді надається кольорове фото розміром 60 мм х 40 мм - 1 шт„ для виготовлення електронного пенсійного посвідчення - кольорове фото розміром ЗО мм х 25 мм - 1 шт.
 12. Для виплати пенсії в установі банку надається довідка з банку про відкриття рахунку для зарахування пенсії.  
 13. ДОВІДКА про підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії за відсутності трудової книжки або відповідних записів

 

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

ЗА ВІКОМ НА ПІЛЬГОВИХ УМОВАХ ВІДПОВІДНО ДО ЧАСТИНИ ТРЕТЬОЇ СТАТТ1  114 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАГАЛЬНООБОВ'ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»

 1. Паспорт громадянина України, для іноземців та осіб без громадянства - паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, та посвідку на постійне проживання або інший документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України, а у разі звернення інших осіб від імені заявника - документи, що посвідчують особу та повноваження одержувача послуги.
 2. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім тих, у кого відсутня довідка через релігійні переконання) або свідоцтво  про загальнообов'язкове державне соціальне страхування.        
 3. Документи про страховий стаж.        
 4. Довідка про підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затверджена постановою КМУ від 12.08.1993 № 637.
 5. Довідка про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців до 01.07.2000 (за бажанням).
 6. Свідоцтво про одруження чи інший документ про зміну прізвища, імені та по батькові та Свідоцтво про народження дітей.
 7. За наявності документи, що підтверджують особливий статус особи: посвідчення учасника війни, учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС чи потерпілого від Чорнобильської катастрофи, почесного донора України, почесного донора СРСР та інші.
 8. Громадяни України, зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, надають документ уповноваженого органу Російської Федерації про те, що особі не призначалась пенсія за місцем реєстрації на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, та особисту декларацію про відсутність громадянства держави-окупанта.                                  
 9. Для виготовлення пенсійного посвідчення у паперовому вигляді надається кольорове фото розміром 60 мм х 40 мм -1 шт„ для виготовлення електронного пенсійного посвідчення -  кольорове фото розміром 30 мм х 25 мм -1 шт. 
 10. Для виплати пенсії в установі банку надається довідка з банку про відкриття рахунку для зарахування пенсії.