12.04.2017

Держпродспоживслужба повідомляє

    Відповідно до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів», наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 №39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам» суб’єкти господарювання, що здійснюють господарську діяльність у сфері обігу, реалізації, транспортування та виробництва харчових продуктів тваринного та рослинного походження, які не потребують отримання експлуатаційного дозволу на потужності, в обов’язковому порядку повинні провести реєстрацію в загальнодержавному реєстрі потужностей операторів ринку.

    Згідно статті 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів» здійснення господарської діяльності у сфері даного виду діяльності, а саме: первинного виробництва, транспортування, зберігання, продажу харчових продуктів, закладу громадського харчування, виробництва харчових продуктів, закладу роздрібної торгівлі, які не зареєстровані в державному реєстрі, категорично забороняється.

    Станом на 01.04.2017 року управлінням Держпродспоживслужби в Балтському районі зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб 154 суб’єкта господарювання.  (  в наявності суб’єктів господарювання біля 250).

    Спеціалістами управлінням Держпродспоживслужби в Балтському районі в першому кварталі поточного року проведено дві позапланових перевірки на предмет дотримання вимог санітарного законодавства в сфері зберігання, обігу агрохімікатів, пестицидів, належних умов при проведені робіт ПрАТ  «УкрагроНПК» та експлуатації рентгенівських кабінетів комунальної установи  Балтської центральної  райдержлікарні.

    Спеціалістами ветеринарної медицини проведені профілактично-діагностичні заходи проти заразних захворювань тварин і птиці:

-          вакцинація собак і котів проти сказу – 1030 гол.;

-          чуми свиней - 1000 гол.;

-          обробка великої рогатої худоби проти телязіозу – 1200 гол.;

-          щеплено птиці проти хвороби Нюкасла – 10000 гол.;

-          проведено дослідження великої рогатої худоби на лейкоз, бруцельоз – 1079гол.

           в тому числі корів 931 гол.

 

В.о. начальника управління                                                 В.В. Глухов