06.06.2017

Держпродспоживслужба повідомляє

           29.05.2017 р. за оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі 1 летальний, що  пов’язано з вживанням в'яленої риби різних видів, придбаної в супермаркетах міста.

            Водночас 30.05.2017 отримано оперативну інформацію від Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щодо реєстрації ще одного лабораторно підтвердженого випадку ботулізму в жінки, який  пов'язаний із вживанням риби даного виробника.

            За результатами епідеміологічного розслідування випадків захворювання на ботулізм серед киян спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві встановлено, що виробником рибної продукції, яка реалізовувалась гіпермаркетом «Караван» та супермаркетом Мегамарет» є ФОП Меркулов А.В., а постачальником ТОВ «ЧУДО-ЮДО» міста Світловодськ Кіровоградської області.

            02.06.2017 за інформацією Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України»,  в м. Києві зареєстровано ще один випадок захворювання на ботулізм чоловіка, який вживав в їжу в'ялену рибу промислового виробництва,придбану в торгівельній мережі міста.

На виконання наказу Державної служби України  з питань безпечності харчових продуктів тазахисту споживачів від 31.05.2017 року №366 «Про вжиття заходів» управління Держпродспоживслужби в Балтському районі повідомляє торгівельників  про  недопущення до реалізації, харчових продуктів (в’яленої риби) виробництва ФОП Меркулов А.В.

          

 

В.о. начальника управління                                                 В.В. Глухов