26.06.2018

Консультація про безпечну міграцію та працевлаштування

      25 червня 2018 року представництвом міжнародної організації по міграції спільно зі спеціалістом Балтської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Власюк Тетяною Сергіївною проведено інформаційне заняття « З безпечної міграції та працевлаштування».  

    На занятті розглядались питання про  стадії торгівлі людьми, групи ризику торгівлі людьми, наслідки торгівлі людьми, національне та міжнародне законодавство в сфері протидії торгівлі людьми. Присутнім надали інформацію про форми та методи вербування, експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном, види шахрайства при працевлаштуванні за кордоном, консульський захист.  Крім того, учасники семінару переглянули відеоролик "Життя на продаж", у якому репрезентована тема рабства й експлуатації праці в сучасному суспільстві. У контексті обговорення сюжету кожний мав змогу висловити свою думку щодо актуальності цієї проблеми для українського суспільства та отримати відповіді на питання  що стосуються попередження торгівлі людьми та легального працевлаштування.

   Безробітні отримали   буклети «Знай,розумій,дій» що містять корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані національної телефонної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.     Захід відбувся у жвавій атмосфері, учасники ставили багато цікавих запитань Також присутні отримали інформаційні та методичні матеріали, які допоможуть в протидії торгівлі людьми та в наданні дієвої допомоги постраждалим.