01.11.2017

Краса врятує світ

Не залишився осторонь дня профорієнтації і Балтський районний центр зайнятості. 27 жовтня 2017 року з учнями 8,9,10 класів Балтської загальноосвітньої школи №2 – гімназії відбувся «Профорієнтаційний майстер – клас». Захід пройшов у салоні краси «Наталі» приватного підприємця Олійник Наталії.

Спеціаліст центру зайнятості Тетяна Власюк наголосила про важливість правильного вибору своєї стежини у житті – вибору професії. Одна з таких професій – перукар (перукар – модельєр). Спеціаліст розширив кругозір учнів про дану професію: історію виникнення професії; вимоги, які ставляться перед майстром. 

У кожного учня була прекрасна можливість спробувати себе у ролі моделі: Наталія Олійник провела майстер – клас плетіння, вирівнювання, завивки.

Директор Олександр Лисогора підкреслив, що дану професію можна здобути в Одеському центрі професійно- технічної освіти державної служби зайнятості безкоштовно.

Учні були задоволені зустріччю та вдячні центру зайнятості, салону краси «Наталі» за проведений захід, який зорієнтував дітей на вибір професії в майбутньому.