06.04.2018

Обирай свій маршрут на карті вибору професій

3 квітня 2018 року провідний фахівець з питань відділу надання соціальних послуг Балтського районного центру зайнятості  Власюк Тетяна Сергіївна завітала в НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст..№1 імені О. Гончара» провести профорієнтаційний урок (семінар) для учнівської молоді.

Тетяна Сергіївна розпочала урок з повідомлення про те як складно обрати професію всього життя. Пояснила що потрібно враховувати при виборі майбутньої стежини, яких помилок можна припуститись вирішуючи ким стати.

Ознайомила слухачів з типологією професій, для того щоб учні могли зорієнтуватися які професії є, і на які типи поділяються.  Продемонструвала відеоролик про найбільш затребувані професії на ринку праці.

З учнями було проведено безліч цікавих тестів на виявлення схильностей, інтересів та нахилів до рекомендованої  професії. На основі отриманих результатів діти мали змогу оцінити  чи співпали їхні вподобання з кінцевим результатом тестування. 

На завершення Тетяна Сергіївна розповіла про послуги центру зайнятості для молодого покоління та про можливість пройти тестування за різними методиками в центрі.   Інформацію, яку діти отримали в ході профорієнтаційного уроку сміливо можуть використовувати при виборі професії в майбутньому.