01.11.2017

Організація громадських робіт

   Для об'єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства у вирішенні питань сприяння тимчасовій зайнятості безробітних у  Балтському районному центрі зайнятості 27 жовтня, відбувся семінар  з питань планування коштів організації громадських робіт у 2018 році.

   Семінар  відбувся за участю представників: головного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі Балтської районної державної адміністрації Вещової Тетяни Вікторівни, головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій Балтської міської ради Одеської області Діброва Юрія Олександровича, директора комунального підприємства  «Балтакомунсервіс» Саражинської Тетяни Володимирівни, голів  сільських рад с. Плоске Ковальчук Валентини Афанасіївни, с. Сінне Бурдіян Зінаїди Яківни, с. Новопіль Снігура Анатолія Ілліча.

   Директор Балтського районного центру зайнятості Олександр Лисогора ознайомив присутніх відео презентацією   з основних аспектів організації та проведення громадських робіт і робіт тимчасового характеру, нормативно-правовими документами, що регулюють даний напрямок роботи, проаналізував стан організації вищезазначених робіт у цьому році та окреслив подальші шляхи співпраці щодо залучення осіб із числа безробітних до тимчасової зайнятості.

   Заступник  начальника відділу надання соціальних послуг Юлія Чорна та  провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Наталія Балагула, ще  раз наголосили  присутнім про актуальність «Громадських робіт»  та нагадали, щодо подальшого планування коштів на 2018 рік та відповіли на запитання присутніх.

   «Вирішення багатьох  соціальних питань, в тому числі і  зайнятості  можливе лише за умови об’єднання  спільних зусиль усіх дотичних сторін, - зазначив у підсумку заходу директор Балтського районного центру зайнятості Олександр Лисогора. - Впродовж попередніх років нам вдалося вибудувати механізм співпраці з сільськими та селищними радами району. Тож маємо надію, що ця практика буде збережена і в майбутньому».