16.11.2017

У кожного свій шлях і власний вибір

  Багато старшокласників вже визначилися зі своєю майбутньою професією. Хто сам вибрав свій професійний шлях, кому допомогли. Професії бувають найрізноманітніші. Яку вибрати? За якими критеріями її вибирати? Які переваги тієї або іншої професії? З цього приводу існують різні думки.

  Тому з метою орієнтації на майбутній вибір професії 13.11.2017 року в Балтській ЗОШ №2 відбувся профорієнтацій (урок) семінар для учнів 10-11 класів, за участю працівника БЦЗ та представника Державної прикордонної служби України міста Подільськ Лаврієнка Сергія Миколайовича.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Власюк Тетяна розповіла випускникам про послуги які надає Балтський центр зайнятості, про можливість пройти професійне навчання у « Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». Ознайомила  з переліком робітничих професій які можуть здобути випускники. При перегляді відеоролика діти мали можливість дізнатися про умови проживання, побачити навчальні кабінети та обладнання. Для розширення кругозору випускників, були роздані буклети в яких висвітлювалась інформація про перелік професій та термін навчання.  Діти  задавали запитання на які отримували конкретні відповіді.

    Старший офіцер відділу з добору Сергій Миколайович  розповів випускникам про вступ до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Ознайомив з напрямами підготовки,терміном навчання. Зазначив, що після закінчення випускники отримують кваліфікацію бакалавра та присвоюється первинне офіцерське звання «лейтенант».  Запропонував переглянути відеоролик про Прикордонну службу , щоб розширити знання дітей про майбутні перспективи після закінчення академії.

Зустріч була змістовною і цікавою. Кілька випускників зацікавились вступом до академії , взявши буклети з контактами.