22.05.2018

Виїзд в села Балтської об’єднаної територіальної громади

 Не завжди у жителів сіл  є можливість приїхати до міста і відвідати певні організації з метою уточнення важливих для себе питань.  Тому Балтська об’єднана громада постійно організовує виїзди  по  селах району. 17.05.2018 відбувся черговий спільний виїзд  Балтської територіальної громади з Балтським районним центром зайнятості в села Саражинка, Лісничівка та Перейма Балтського району.

У виїзному заході взяли участь: директор Балтського районного центру зайнятості Лисогора Олександр Петрович , головний спеціаліст сектору соціальної політики Балтської міської ради Гогу Наталія Василівна, головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації Гайдученко Ольга Анатоліївна.

У своєму виступі Олександр Петрович  розповів про  послуги служби зайнятості: громадські та тимчасові роботи, працевлаштування до Ізраїлю, навчання в Одеському центрі  професійно – технічної освіти.

Плідна співпраця Балтського районного центру зайнятості з Балтською об’єднаною територіальною громадою приносить свої результати:  приватні підприємці, які були присутні на заході, зацікавилися умовами компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску  на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.