22.06.2018

Військова служба за контрактом

   З метою інформування безробітних, які стоять на обліку в Балтській районній філії Одеського обласного центру зайнятості, про перспективи військової служби за контрактом, умови, пільги та вільні посади 20 червня 2018 року відбулася зустріч з Балабаном Геннадієм Григоровичем - заступником військового комісара, начальником відділу комплектування Балтського районного військового комісаріату.

   Геннадій Григорович проінформував  учасників заходу про умови  проходження військової служби,  а саме: терміни укладання  контрактів, кола громадян, які можуть прийматися на військову службу за контрактом,  права та  державні гарантії військовослужбовців, їхнє грошове, речове та матеріальне забезпечення, ознайомив  із затребуваними посадами як для чоловіків так і для жінок ( бухгалтер, психолог, медичний працівник). Під час семінару особливу увагу було приділено питанню забезпечення військовослужбовців житлом, можливості отримання другої освіти, термінів контракту, а також щодо робочого дня військовослужбовця, можливого кар’єрного росту та перспектив проходження контрактної служби, і щодо особливостей служби в Збройних Силах військовослужбовців-жінок.

   Також Геннадій Григорович наголосив, що особи, які зацікавилися проходженням  такої служби  мають можливість отримати фахові відповіді на запитання та обговорити можливість проходження співбесіди  для прийняття на військову службу за контрактом звернувшись до Балтського районного військового комісаріату. Контактні дані та розгорнуту інформацію про службу за контрактом було оновлено в інформаційному куточку Балтської районної філії.

   Кожен хто виявив бажання,  мав можливість особисто поспілкуватися з представником військового комісаріату та детально ознайомитися з умовами контракту.