20.04.2018

Вільні вакансії, вільні робочі місця

   17 квітня 2018 року  до Балтського районного центру зайнятості завітали директор ТОВ Агрофірма  « Россава», ТОВ «Агро-Нива» Кравченко Людмила Миколаївна, та  начальник відділу кадрів Глоба Світлана В’ячеславівна.

   Зустріч мала на меті розповісти про наявність вільних вакансій на фірмі, умови праці, обсяги роботи, оплата праці.

   Директор Кравченко Людмила Миколаївна  повідомила  що на фірму запрошуються водії, механіки, контролери. Розповіла про легалізацію робочих місць, про своєчасну виплату заробітної плати, оплату лікарняних, соціальний захист працівників, про умови праці,  про можливість проживання та харчування. Також пояснила на якій техніці потрібно буде працювати, який обсяг роботи виконувати. Про можливість навчання для отримання відповідних знань щодо бажаної роботи.

   Присутні мали можливість поспілкуватися, задати безліч питань які стосувалися працевлаштування.  Людмила Миколаївна в доступній формі  для кожного пояснила все що стосувалося роботи.  Наприкінці зустрічі наголосила що всі можуть звернуться за додатковою інформацією безпосередньо в офіс а також зателефонувати за номером телефону який залишала безробітним.