22.06.2018

Всезнайки світу професій

   Для того щоб зрозуміти як учні орієнтуються у світі професій, що вони знають про професії, 14 червня 2018 року фахівець Балтської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Власюк Тетяна Сергіївна провела інтерактивний захід для учнів 7-8 класів в оздоровчому літньому таборі «Дружба» який працює на базі НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст..№1 –ліцей ім..О.Гончара».

   Для учнів були підібрані доволі різноманітні конкурси, вікторини, які вміщували безпосередньо інформацію про професії. Учні працювали досить активно. Також була можливість почути кожного у конкурсі « Моя майбутня професія» де учасники  розповідали про мрію майбутнього.

   Також Тетяна Сергіївна розповіла про послуги які можна отримати завітавши до центру зайнятості  (пройти тестування АРМ «Профконсультант»), отримати консультацію щодо навчальних закладів де можна здобути омріяну професію.

   Підводячи підсумки заходу можна зробити висновки що учасники досить обізнані у світі професії. У фахівця також була можливість поповнити їхній багаж знань цікавою та пізнавальною інформацією.