12.06.2019

Заходи у літніх таборах

   Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю продовжується і в період літніх канікул. Днями в пришкільному таборі  Балтської об’єднаної територіальної горомади  було проведено низку інтерактивних заходів змагально-мотиваційного та інтелектуально-ігрового характеру.

   Метою зустрічі спеціаліста Балтської районної філії  з школярами було розширення проінформованості дітей про світ професій; надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи; сприяння розвитку у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основи професійного самовизначення; популяризації професій, які є актуальними на ринку праці регіону серед учнівської молоді; формування в школярів свідомого ставлення до вибору професії.

   Під час спілкування діти в цікавій ігровій формі отримали інформацію про світ професій. Школярі дізналися багато цікавого й корисного та мали можливість усвідомити, що правильний вибір професії – це запорука подальшого власного успіху в житті.

   Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь. У свою чергу, ділячись враженнями про участь в профорієнтаційних заходах, діти щиро зізнавалися, що отримали багато нової та корисної інформації, яка дозволила їм розширити уявлення про світ професій, більше дізнатися про свої можливості, про послуги, які надає служба зайнятості,.

   Саме через ігри та конкурси діти найкраще розширюють світогляд про світ професій.