11.03.2019

Жінка в бізнесі: Як досягти успіху

   В рамках профорієнтаційного тижня "Бізнес-майданчик Одеський фортель" в Балтській районній філії  Одеського обласного  центру зайнятості  відбувся  захід   для безробітних жінок на тему «Жінка в бізнесі: Як досягти успіху».  

     Зустріч відбулась в хорошій, цікавій, насиченій  атмосфері з представниками жіночої статі які за допомогою центру зайнятості стали успішними підприємцями  міста Балти.

    Жінки які досягли результатів  в підприємницькій діяльності мали можливість поділитися своїм досвідом та секретами успіху з клієнтами центру зайнятості.

   Яскравими прикладами є:

   Мельник Катерина Миколаївна яка скористалась послугами центру зайнятості , отримавши одноразову допомогу на відкриття підприємницької діяльності. Вона відкрила свій власний магазин одягу. Також поділилася управлінським досвідом в процвітанні власного бізнесу.

     Бурага Наталія Миколаївна  використавши своє хобі і улюблену справу  відкрила маленьку кондитерську і тепер є постачальником всіх магазинів району смачними кондитерськими виробами.

   Решетнюк Антоніна Олегівна і Боровська Світлана Миколаївна здійснюють підприємницьку діяльність у сфері краси. Майстри манікюру і візажу. Поділилися своїм досвідом роботи та секретами успішної жінки підприємця.

    Учасники заходу захоплено прислуховувалися до бізнесових та життєвих порад та мали можливість задати питання та почути обґрунтовані та вичерпні відповіді.