12.02.2018

Центр зайнятості - для учнівської молоді

   8 лютого 2018 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Власюк Тетяна Сергіївна зустрілась з учнями 8-10 класів  « Балтської загальноосвітньої школи I-III ст. №3 –колегіум» .

Зустріч мала на меті познайомити слухачів:

- з послугами центру зайнятості;

- з умовами навчання в Одеському центрі професійно- технічної освіти державної служби зайнятості;

- з робітничими професіями, які є актуальними на ринку праці.

   Власюк Тетяна розповіла про послуги, які може отримати кожен учень звернувшись до  Балтського районного центру зайнятості ( щоп’ятниці в центрі зайнятості з 14.00 по 16.00 «День відкритих дверей для учнівської молоді», діти можуть прийти і пройти тестування за різними методиками для виявлення професійної спрямованості; також отримати консультації щодо правильного вибору майбутньої професії, взяти участь у професіографічних екскурсіях на підприємства.)

   Фахівець презентував учням відеоролик про «Одеський центр професійно - технічної освіти державної служби зайнятості», розповіла про умови навчання,  проживання, про вік з якого учні можуть звернутися до центру зайнятості для того щоб отримати направлення на навчання.

   Учні з захопленням переглядали відеоролик. Задавали багато запитань про професії, за якими можна отримати освіту. Бесіда була цікавою та змістовною, декілька учнів записались на прийом для того, щоб пройти тестування.