11.12.2017

Хто, як не ми

 6 грудня – свято чоловіків, які захищають спокій наших домівок. У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

    І тому  в  Балтському районному центі зайнятості 5 грудня відбувся семінар присвячений Дню Збройних сил України. На семінар завітали представники: військова частина А 1559 міста Балти Бондаренко Наталія Михайлівна, військова частина А3269  міста Балта помічник командира з правової роботи Короткевич Максим Анатолієвич та заступник командира з морально-психологічного забезпечення Бодачевський Руслан Миколаєвич.

    Наталя Михайлівна привітала безробітних зі святом, розповіла про військову частину А1559, про умови служби за контрактом. Продемонструвала відеоролик.

      Розповідь доповнив Максим Анатолієвич представник військової частини А 3269, який  проінформував про:  

-Особливості військової служби за контрактом для жінок;

Наявні посади та військові спеціальності на вибір ;

- Службу в окремих видах військ.

       Також  зазначив що  Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Особам офіцерського складу (в т.ч. офіцерам запасу) та військовослужбовцям рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, виплачується підйомна допомога у розмірі місячного грошового забезпечення у разі переїзду до нового місця служби з одного населеного пункту в інший зі зміною місця проживання Безробітні мали можливість поспілкуватися з представниками військових частин.

     Руслан Миколаєвич роздав буклети та  повідомив що для отримання  докладнішої інформації про наявність вакантних посад  та умови служби необхідно звернутись у військову частину.  Двоє безробітних зацікавились і домовились про особистий прийом.