29.01.2018

НА ЗАХИСТІ КОРДОНУ!!!!

   23 січня 2018 року у Балтському районному центрі зайнятості відбулася зустріч   для безробітних під гаслом «На захисті кордону», з старшим офіцером відділу з добору Подільського прикордонного загону Лаврієнко Сергієм Миколайовичем.

  Мета зустрічі:  це інформування та залучення громадян, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості, до проходження військової служби за контрактом у прикордонних частинах.

  Під час зустрічі Сергій Миколаєвич розповів безробітним про набір на військову службу за контрактом, ознайомив присутніх з умовами прийому та вимогами до кандидата: призовний вік (18-40 років), освіта не нижча за повну середню, за станом здоров’я, та професійно-психологічними якостями, які придатні до військової служби. Розповів про вільні вакансії як для чоловіків так і для жінок. Якщо  особа вирішила укласти контракт, пояснив,  куди їй звертатися, підкреслив що держава гарантує військовослужбовцям за контрактом: стабільне грошове забезпечення, змінний графік несення служби, продовольче та речове забезпечення, пільги, соціальний захист військовослужбовцю та членам його родини визначений законодавством України.

 Старший офіцер поділився інформацією про прикордонну службу з безробітними, роздавши буклети, флаєра, картки з контактами.

 Всі учасники мали змогу поспілкуватися з  Сергієм Миколайовичем, він відповів на численні запитання, які зацікавили учасників зустрічі. Наприкінці заходу відбувся обмін номерами телефонів та узгоджена індивідуальна зустріч з зацікавленими особами для вирішення питання їх можливого працевлаштування.