29.01.2018

ОБИРАЙ ПРОФЕСІЮ ЗА ПОКЛИКАННЯМ

24 січня 2018 року відбулася зустріч представника Балтського районного центру зайнятості Власюк Тетяни Сергіївни з учнями 9-класу НВК «Балтська ЗОШ I-III інтернат №2» з  метою визначення професійних нахилів з використанням бланкового тестування "Методика вивчення професійної спрямованості Голланда".  Ознайомлення зі світом професій,  їх актуальністю, типами та формами навчання, як не помилитися у виборі професії та недопущення типових помилок при виборі майбутньої стежинки.

             Провідний фахівець з питань зайнятості Тетяна Сергіївна ознайомила слухачів з світом професій які є актуальними на ринку праці. Що потрібно враховувати при виборі майбутньої професії. Познайомила з законами в яких зазначається з якого віку можна працювати, та якою повинна бути робота на яку приймаються неповнолітні. Пояснила що може трапитися якщо  працювати нелегально. Розповіла про послуги які надає Служба зайнятості для учнів, про можливість навчання, та працевлаштування.

        Було проведено психологічне тестування на визначення типу професійної спрямованості. Діти з задоволенням виконували тести. Після виконання підраховані результати обговорювалися і кожен мав змогу спів ставити  свої нахили, здібності з отриманими результатами. Діти отримали масу позитивних емоцій, спілкувалися, ділилися інформацією про світ професій.

     По закінченню спеціаліст повідомив, що учні мають можливість завітати до Балтського районного центру зайнятості та пройти безліч цікавих тестів для визначення нахилів, здібностей до тієї професії яка подобається найбільше.