29.11.2017

Рівні права - рівні можливості

27 листопада 2017 року в приміщенні Балтського районного центру зайнятості за участю провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Власюк Тетяни Сергіївни та представника Балтського бюро правової допомоги Москаленка Руслана Аркадійовича відбувся семінар для безробітних на тему: «Гендерна рівність та стереотипи», присвячений Всеукраїнській акції - «16 днів проти насильства».

      Виконуючий обов’язки начальника Балтського бюро правової допомоги  Руслан Аркадійович презентував ролик та розповів  про гендерні стереотипи, в чому різниця між поняттями «стать» та «гендер». Наголосив, що коли йдеться про гендер, то це не обмеження прав чоловіків, а створення можливості для самореалізації і жінки і чоловіка.  Запропонував звернутися  до бюро безоплатної правової допомоги для вирішення будь-яких питань. Давав поради безробітним, відповідав на запитання, які потребували негайного рішення.

      Власюк Тетяна доповнила виступ, та разом з безробітними провела обговорення в ході якого, присутні  зробили висновок, що жінки та чоловіки мають в собі багато спільного, а також що вони рівні в своїх правах, можливостях та особливостях. Тому і жінки, і чоловіки повинні мати однакові можливості для реалізації свого потенціалу у сферах суспільного, професійного та сімейного життя.

   Семінар був змістовним. Безробітні мали можливість поспілкуватися та отримати поради.