27.11.2017

Твої знання, успіх та впевненість

Учні, які виявили бажання з НВК «Балтської ЗОШ I-III ст. №2 –гімназія», НВК «Балтської ЗОШ I-III ст. №1 ім. О.Гончара» та НВК Балтської ЗОШ I-III ст. №3- колегіум» 22 листопада 2017 року завітали до Балтського районного центру зайнятості на зустріч з кандидатом технічних наук, доцентом кафедри технологій ресторанного і оздоровчого харчування Одеської національної академії харчових технологій Дідухом Геннадієм Васильовичем. Щоб ознайомитись з факультетами, та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії.

     Геннадій Васильович у своєму виступі «Що треба знати абітурієнту – 2018»  розповів про загальні питання вступу до Одеської національної академії харчових технологій та про вимоги до тих, хто мріє тут навчатися. Окрім того, він дав інформацію про академію і про ті можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку і дозвілля. Зокрема, зупинився на переліках конкурсних предметів та коефіцієнтах за групами напрямів підготовки й назвав ключові для вступників дати.  Звернув увагу аудиторії на те, що практично вичерпну інформацію щодо вступу можна отримати на сайті ONAFT.EDU.UA. Остання частина його виступу, як і завжди на таких заходах, була присвячена відповідям на численні запитання учнів.

     Діти мали можливість поспілкуватися  з викладачем та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо.

Зустріч закінчилась на позитивній ноті, Геннадій Васильович роздав буклети з докладною інформацією про академію.