27.11.2017

Я маю право

   17 листопада  2017 року у Балтському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних. В якому взяли участь: провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Власюк Тетяна та представник Балтського бюро правової допомоги Москаленко Руслан Аркадієвич.

   Власюк Тетяна ознайомила безробітних з питанням легалізації своєї праці, та перевагами легального працевлаштування.  Наголосила, що для реалізації своїх трудових прав найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. У разі відмови роботодавця кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав.

      Виконуючий обов’язки начальника Балтського бюро правової допомоги Руслан Москаленко ознайомив присутніх з реалізацією проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ініційоване Міністерством юстиції України, мета якого забезпечити українців інформацією про права, що гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати, підвищити юридичну грамотність і викрити корупцію в держустановах. Безробітні ознайомились з системою безоплатної правової допомоги та можливістю її отримати в Балтському бюро.

     Безробітні скористалися можливістю поспілкуватися з Русланом Аркадієвичем, і отримали безліч порад для вирішення особистих питань.        Наприкінці семінару представник правової допомоги роздав буклети та контактні телефони для звернення. 3 безробітних зацікавились і домовились про зустріч.