Захід для осіб, які засуджені та відбувають покарання, що не пов'язані з позбавленням волі

1 червня 2018 року для осіб, які засуджені та відбувають покарання, що не пов'язані з позбавленням волі, та перебувають на обліку в Балтському районному секторі пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, відбувся семінар на тему: «Мої права».

Провів захід головний спеціаліст Балтського бюро правової допомоги Руслан Москаленко .

В рамках реалізації національного правопросвітницького проекту "Я маю право!" представник Балтського бюро правової допомоги повідомив присутнім, що з набранням чинності Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Руслан Москаленко відзначив, що згаданими законодавчими змінами розширено категорію дітей як суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Відтепер отримати її можуть не лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (як було дотепер), а усі діти.

В ході зустрічі учасники семінару переглянули та обговорили події, які відображені у відеоролику «Мої права».

За безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Балтського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: вул. 30 років Перемоги 24, м. Балта, тел: 04866-2-20-02.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.