В навчальних закладах Балтщини проводиться цикл право просвітніх заходів, на тему “Зупинимо булінг разом”

На Балтщині, за підтримки Балтської районної державної адміністрації, Балтської районної ради, Балтського районного відділу освіти, продовжується цикл правопросвітніх заходів, який передбачає проведення серії лекцій на тему “Зупинимо булінг разом” у навчальних закладах Балтського району.

Так, 16.11.2018 року на базі Новопільської ЗОШ І-ІІ ст. та НВК "Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" в селах Новопіль та Чернече головний спеціаліст відділу Балтське бюро правової допомоги Руслан Москаленко провів лекції на тему “Зупинимо булінг разом”.

Загалом  на лекціях  в обох школах були присутні близько 90 учнів та   10 вчителів.

Спеціаліст бюро пояснив дітям що таке  “булінг”, а також докладно зупинився на кожній з форм булінгу.

Під час лекції Руслан Москаленко надав учням поради як справитися з булінгом та обговорив правила уникнення всіх видів насильства.

Учні переглянули та обговорили з лектором ряд відеороликів: “Пам’ятай, що тільки так ти здолаєш задирак”, “Булінг,шкільна травля”, «Те, що потрібно пояснювати нашим дітям», “Зупиніть булінг”.

Працівник бюро повідомив дітям про настання кримінальної відповідальності за нанесення різного ступеню тілесних ушкоджень при фізичному булінгу, а також працівників шкіл про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та передбачувані штрафи.

Після лекцій  діти задавали багато питань, на які Руслан Москаленко із задоволенням відповідав.

Найактивніші учні лекцій отримали – паспорти прав дитини.

За безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Балтського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: вул. 30 років Перемоги 24, м. Балта, тел: 04866-2-20-02.

 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.