Зупинимо булінг разом! 09.11.2018 р.

У п'ятницю, 9 листопада 2018 року, за ініціативи   Балтського бюро правової допомоги головний спеціаліст відділу  Руслан Москаленко  у Балтському професійно-технічному  аграрному училищі провів лекцію на тему: «Стоп булінг! »

Під час лекції разом зі студентами розібрались з  поняттям “булінг” та його формами. Учасники заходу активно приводили приклади булінгу, кожен з яких лектор  розкривав  разом з учнями училища.

 Слухачі переглянули ряд  відеороликів  на тему протидії булінгу, після перегляду відбулось активне обговорення. Разом всі учасники обговорили порядок захисту жертви булінгу.

Руслан Москаленко повідомив студентам  про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та розмір штрафів, які планують ввести. Також піднімалось питання кримінальної відповідальності неповнолітніх за наслідки, які можуть виникнути в результаті фізичного булінгу.

На завершенні заходу, лектор ще раз звернув увагу присутніх  на  порядок дії осіб, які стали жертвами булінгу та привів алгоритм дій,які допоможуть уникнути булінгу в навчальному закладі.

За безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Балтського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: вул. 30 років Перемоги 24, м. Балта, тел: 04866-2-20-02.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.