Балтяни відзначили День визволення України від німецько-фашистських загарбників

 

Балтяни відзначили День визволення України від німецько-фашистських загарбників

     Святкування 69-ї річниці визволення України від німецько- фашистських загарбників в Балті почалося проходженням святкової колони за участю представників підприємств, установ та організацій, громадськості на чолі з керівниками району та міста від центральної площі до меморіалу Слави, де почесну варту у Вічного вогню несли військовослужбовці Балтського гарнізону.
    Тут відбувся урочистий мітинг. Зі словами привітань до присутніх звернувся голова Балтської райдержадміністрації Василь Бабанський, який у своєму виступі відмітив значення Великої Перемоги над фашистськими загарбниками для України та всього світу.
      - Шановні ветерани! Наближається знаменна дата – 70-річчя Великої Перемоги,  і те, що на рівні держави узаконено підготовку до ювілею - свідчення бережного ставлення керівництва країни, до вашого подвигу та до історії нашої країни. Сподіваюсь, що ви ще довго будете залишатись в рядах тих, хто розбудовує нашу країну, - сказав, зокрема, керівник району.
    Звертаючись до молодого покоління, Василь Бабанський акцентував:
    - Ми не маємо права і ніколи не допустимо, щоби скривджена та переписана історія Великої Вітчизняної війни прижилася в наших серцях. Ми говорили і будемо говорити: ні - «героїзму» шушкевичів та бандер, да – героїзму наших патріотів, солдат, старшин та генералів, які дійсно захистили нашу землю від німецько-фашистських загарбників.
    Вдячність ветеранам, вдовам і трудівникам тилу висловили у своїх виступах заступник начальника Балтського гарнізону по роботі з особовим складом підполковник Микола Клишавчук та учениця 11-го класу Балтської школи-колегіуму №3 Катерина Карасюк.
    Від імені ветеранів Великої Вітчизняної війни виступила учасник бойових дій К.Ю.Груценко.
    Пам'ять полеглих в роки Великої Вітчизняної війни учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та поклали вінки та  квіти до меморіалу Слави.