День перемоги

 

Пам'ять, що навічно живе в серцях

 9 травня в Балті відбувся урочистий мітинг-реквієм з нагоди 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
 Учасники заходу пройшли святковою колоною від центральної площі міста до Меморіалу Слави, серед них йшли ветерани, військові, керівники району та міста. Вперше в колоні йшли онуки солдат   Великої Вітчизняної війни, які несли в руках портрети своїх дідусів та бабусь. Почесною вартою вздовж ходи вишикувались школярі, у кількох місцях  відтворивши картини воєнних часів.
 Біля Меморіалу Слави на лавочках вже сиділи ветерани війни, які самим вже важко було в колоні. Їх дбайливо підвезли до місця проведення заходу.
 Під час мітингу балтян, від молодих до сивочолих, привітали з всенародним святом голова райдержадміністрації В.М.Бабанський, голова районної ради В.А.Желіховський, міський голова С.С.Мазур, ветеран війни М.О.Жуков, командир військової частини В.М.Палій та представники молодого покоління.
 Зокрема, В.М.Бабанський сказав:
- В цей урочистий для усіх нас день ми говоримо слова щирої вдячності старшому поколінню, людям,  які пережили лихоліття Великої Вітчизняної війни, ставши у смертельний двобій з «коричневою чумою» і перемогли, людям, завдяки яким ми будуємо сучасне і майбутнє! Сьогодні влада регіону звітує перед вами про реальні справи, про те, що зроблено і робиться в районі, області, Україні для ветеранів Великої Вітчизняної війни, трудівників тилу. Посилити державну турботу про ветеранів покликані нові соціальні ініціативи, проголошені Президентом України Віктором Януковичем. Зрозуміло, що це лише мала дещиця нашого боргу. Боргу неоплатного і незмірного.
 Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. До меморіалу лягли гірлянди та квіти.
 Свято продовжилось концертом за участю колективів художньої самодіяльності. Бажаючі пригощалися солдатською кашею.
 Справжнім подарунком балтянам став виступ на центральній площі земляка, поета та композитора Олега Осадчого.