29.10.2014

Переможна осынь 1944: памятаймо!

70-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників в Балті відзначили проходженням святкової колони за участю представників підприємств, установ, організацій та громадськості на чолі з керівниками району і міста до меморіалу Слави та урочистим мітингом.

Зі словами привітань до присутніх звернувся в.о.голови Балтської райдержадміністрації Олександр Нечипорук, який зазначив, що Велика Вітчизняна війна стала для українського народу  справжнім випробуванням на міцність. Але, не дивлячись на всі жахи того страшного і жорстокого часу, наші батьки, матері, діди і прадіди вистояли та залишилися нескореними.  

- І сьогодні всіх нас, як ніколи,  об’єднує розуміння того, що будь-які війни є найжахливішим явищем в історії людства. Ми завжди пам’ятатимемо  всіх, хто загинув або постраждав під час воєн, усіх, хто зберіг людяність у нелюдських умовах, - сказав він, висловивши вдячність ветеранам Великої Вітчизняної, які не шкодували свого життя у жорстоких битвах, принесли народу волю та мир.

Вдячність захисникам рідної землі також висловили у своїх виступах Балтський міський голова Сергій Мазур,  заступник командира військової частини підполковник Микола Клишавчук та учень Балтської школи-гімназії №1 імені Олеся Гончара  Рустем Левчук.

Від імені ветеранів Великої Вітчизняної війни виступив учасник бойових дій М.О. Жуков.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам'ять полеглих в роки Великої Вітчизняної війни. До меморіальних плит та Вічного вогню лягли вінки та  квіти.