Відзначили 67-му річницю визволення України

 

 

28 вересня в м.Балта відбувся урочистий мітинг,  присвячений 67-ій річниці визволення України від фашистських загарбників. До початку мітингу на центральній площі міста звучала музика воєнних років у  виконанні оркестру школи мистецтв. Звідси ветерани, представники державних і громадських організацій, трудових колективів, навчальних закладів, установ, гості та мешканці міста пройшли урочистою колоною до меморіалу Слави, де відбувся мітинг.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови Балтської райдержадміністрації О.В.Нечипорук, який, зокрема, сказав, звертаючись до ветеранів:

- Ми схиляємося перед вами, доблесними фронтовиками і трудівниками тилу, за величезний внесок у Велику Перемогу, за післявоєнний героїзм - відновлення народного господарства, за науку життя, яку ви передаєте молоді. Наш святий обов'язок - зробити все, щоб життя ветеранів було гідним героїв-переможців, а пам'ять про війну продовжувала жити вічно і допомагала виховувати прийдешні покоління в дусі безмежної любові до Батьківщини.

Про воєнні події у боротьбі з німецькими загарбниками і подвиги українців та людей інших національностей говорив у своєму виступі ветеран Великої Вітчизняної війни М.О.Жуков.

Від імені військовослужбовців Балтського гарнізону виступив заступник командира військової частини В.В.Довгорукий, та від імені молоді Балтщини  - студентка Балтського педагогічного училища Вікторія Ситько.

 Учасники мітингу вшанували пам’ять воїнів, що загинули у роки Великої Вітчизняної війни, хвилиною мовчання. До могильних плит меморіалу Слави лягли гірлянди, кошики з квітами від організацій та мешканців міста.