Вручено заслужені нагороди

 

 

 

Перед початком сесії районної ради відбулося урочисте вручення медалей «70-років битви за Москву» ветеранам Великої Вітчизняної війни Груценко Катерині Юхимивні, Жукову  Миколу Олександровичу та Сарафанюку Дмитру Григоровичу. Заслужені нагороди їм вручили та щиро привітали голова райдержадміністрації В.М.Бабанський, голова Балтської районної ради В.А.Желіховський та голова районної ветеранської організації В.Д.Бойченко.

Разом з медалями ветеранам надійшов привітальний лист мера Москви, у якому йдеться про те, що мешканці столиці Росії ніколи не забудуть героїчного подвигу наших земляків та їх товаришів з побажаннями здоров'я та успіхів.

Отримуючи нагороди, ветерани пригадали героїчну битву за Москву, коли ціною неймовірних зусиль, ціною життя багатьох радянських воїнів було розвіяно міф про непереможність німецької армії, яка отримала під Москвою першу велику поразку в Другій світовій війні.

- Якби не вони, не було б сьогодні нас, не було б вільних Росії, України, Білорусі, - згадала   своїх загиблих товаришів К.Ю.Груценко.