23.02.2018

Лікарська конференція в Балтській ЦРЛ

 22 лютого 2018р. в актовій залі КП «Балтська ЦРЛ» відбулася лікарська конференція за порядком денним:

1. Коронарний синдром:

                 Доповідач: - завідувач Балтського відділення інтервенційної серцево – судинної радіології Одеського реперфузійного центру при Обласній лікарні Скрипка О.В,

2 . Дифтерія  (клініка, діагностика, лікування)

               Доповідач лікар – отоларинголог Вічканова Н.М.

 

  На початку конференції до присутніх звернувся голова громадської організації ветеранів АТО Антонюк Руслан Сергійович, який висловив слова вдячності лікарям лікарні особливо лікарю- рентгенологу Дашківській  Марії Валерівні  та лікарю – невропатологу Смирновій Ірині Сергіївні  за турботу, чуйність та надання висококваліфікованої медичної допомоги учаснику АТО, який отримав тяжке поранення та контузію при виконанні службового обов’язку в зоні АТО.

   Завідувач  Балтського відділення інтервенційної серцево – судинної радіології Одеського реперфузійного центру при Обласній лікарні Скрипка О.В,  розповів колегам про роботу відділення та маршрут пацієнта з коронарним синдромом. Порушені питання по приємственності  в роботи служб КП «Балтська ЦРЛ».

   По другому питанню виступила районний оталоринголог Вічканова Н.М, яка  довела до відома присутніх  ситуацію по захворюванню на дифтерію  в Україні, Одеській області та в Балтському районі, а також розповіла про методи діагностики та лікування дифтерії.