26.12.2017

Відкриття реперфузійного відділення в Балтській ЦРЛ

   Завершення великої справи -  відкриття на базі Балтської ЦРЛ  реперфузійного відділення, це приклад тісної взаємодії обласного та районного керівництва. Балтська центральна районна лікарня, яка прагне стати центром госпітального округу півночі області, за активної підтримки районного та міського керівництва та сприяння облдержадміністрації та облради роблять максимум, щоб не тільки зберегти, а й покращити матеріально-технічну базу та кадровий склад лікарні.

   26 грудня 2017 року – це знакова дата для семи районів півночі області: Балтського, Кодимського, Любашівського, Окнянського, Подільського, Савранського, Ананьївського, адже саме з цього дня хворих з інфарктами міокарда, для яких надання якісної медичної допомоги, для збереження їх життя і здоров'я, йде на хвилини, доводилось везти до обласного центру, на що йшло години.

   Голова одеської облдержадміністрації Максим Степанов, який був присутнім на відкриті відділення, зазначив: «Надання кваліфікованої медичної допомоги та створення умов для цього – основне завдання влади, а врятовані життя – найкращий показник нашої спільної роботи».