07.02.2019

Робоча виїзна нарада керівників громади і району до Центральної районної лікарні

Голова Балтської РДА Роман Кацмаза, Балтський міський голова Сергій Мазур та голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв з робочим візитом відвідали Центральну районну лікарню. Цей медичний заклад надає вторинну спеціалізовану медичну допомогу населенню району і для впровадження медичної реформи, яка покликана покращити якість та доступність медичної допомоги, тут має бути створено відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги за зразком світових стандартів (emergency department). Саме це питання обговорили очільники району та міста з керівники медичної установи.

У цьому відділенні мають бути сконцентровані усі наявні можливості для цілодобового надання невідкладної медичної допомоги хворим. Тут буде приймальне відділення з оглядовою кімнатою, операційна, рентген-кабінет, кабінет УЗД, лабораторія та ряд інших кабінетів, де будуть надаватись різноманітні медичні послуги для пацієнтів у невідкладному стані. Багато роботи в реалізації цих завдань та цілей вже зроблено, але багато ще попереду. Медики роз’яснили керівникам деякі тонкощі роботи відділення, окреслили умовний маршрут пацієнта, якого потрібно швидко обстежити та направити на лікування. Були оглянуті прилеглі приміщення, обговорені їх перепланування та перебіг відповідних ремонтних робіт.

Балтська ЦРЛ визначена, як центр госпітального округу Півночі Одещини і цей медичний заклад, спільними зусиллями всіх, хто до цього має відношення, повинен і буде відповідати всім стандартам та вимогам, як для хворих, так і для медичного персоналу – зазначили керівники району.