Про підсумки роботи щодо протидії корупції у ІІ півріччі 2010 року

 

 

 

Керівництво Балтської районної державної адміністрації здійснює системну роботу щодо попередження та запобігання проявам корупції, вживаються заходи з удосконалення механізму призначення осіб на посади державних службовців. Для цього прийом на роботу, як правило, проводиться тільки на конкурсній основі, чи з кадрового резерву.

В особових картках (форма П-2ДС) державні службовці ознайомлені з обмеженнями, які передбачає державна служба.

Одним із напрямків профілактики проявів корупції в органах виконавчої влади є перевірка виконання Закону України "Про державну службу" державними службовцями, достовірність даних вказаних при заповнені Декларації про доходи.

Відділом організаційно-кадрової роботи та сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації постійно контролюється додержання вимог облдержадміністрації щодо заборони державним службовцям займатися підприємницькою діяльністю, а також своєчасного подання державними службовцями, або особами, які є кандидатами на посади, декларацій про доходи.

Розпорядженням голови Балтської районної державної адміністрації затверджені заходи, які направлені для виконання правоохоронним та контролюючим органам. У 2010 році на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації заслухано дев’ятнадцять керівників установ та організацій з питання роботи по запобіганню та протидії проявам корупції.

Питання попередження проявів та запобігання проявам корупції розглядаються щомісячно на засіданнях постійно діючої ради з охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю при голові райдержадміністрації, про що приймаються відповідні рішення.

З метою організації роботи з питань запобігання проявам корупції в Положенні про сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації зафіксовані повноваження щодо запобігання та боротьби з корупцією серед державних службовців, розпорядженням голови райдержадміністрації призначено осіб, відповідальних за координацію та організацію цієї роботи.

За ІІ півріччя 2010 року, Балтським районним судом, притягнуто до відповідальності за корупційні діяння та інші правопорушення, пов’язані з корупцією, відповідно до вимог Закону України «Про боротьбу з корупцією» 3 посадових осіб органів місцевого самоврядування.