Доступ до публічної інформації

 

Доступ до публічної інформації

 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/ 2011 «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження голови Одеської облдержадміністрації від 26 липня 2012 року № 762/А-2012 «Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в обласній державній адміністрації» головою Балтської райдержадміністрації було прийнято розпорядження від 14.09.2012 року № 1521/А-2012 «Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Балтській районній державній адміністрації».

Протягом січня – вересня 2012 року до Балтської райдержадміністрації надійшло чотири запити на отримання публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Два запити стосувались земельних питань, 1- щодо переліку регуляторних актів, прийнятих в Балтському районі, 1 – з кадрових питань.

На всі запити було надано змістовні відповіді заявникам.

На апаратних нарадах при голові райдержадміністрації постійно розглядається інформація про доступ до публічної інформації, прозорість та відкритість у діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації.

Постійно оприлюднюється інформація про діяльність Балтської райдержадміністрації та її структурних підрозділах в газеті «Народна трибуна» та на офіційному сайті Балтської райдержадміністрації.

Дана робота знаходиться на постійному контролі у керівництва райдержадміністрації.