«Про доступ до публічної інформації»

 

«Про доступ до публічної інформації»

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/ 2011 «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження голови Одеської облдержадміністрації від 26 липня 2012 року № 762/А-2012 «Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в обласній державній адміністрації» головою Балтської райдержадміністрації було прийнято розпорядження від 14.09.2012 року № 1521/А-2012 «Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Балтській районній державній адміністрації».
Протягом січня-червня 2013 року до Балтської райдержадміністрації надійшло дев’ять запитів на отримання публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації».
3 запити стосувались інформації про підприємства району, які займаються тваринництвом та рослинництвом, 2 – про надання копій установчих документів, 1 – з кадрових питань; 1 – щодо офіційного веб-сайту Балтської райдержадміністрації; 1 - скільки коштів виділяється в районі на галузь освіти, 1 – перелік програм спрямованих на забезпечення роздільного збору сміття в районі.
Більшість запитів надходила електронною поштою від фізичних осіб.
На всі запити було надано змістовні відповіді заявникам, в термін передбачений законодавством.
На апаратних нарадах при голові райдержадміністрації постійно розглядається інформація про доступ до публічної інформації, прозорість та відкритість у діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації.
Постійно оприлюднюється інформація про діяльність Балтської райдержадміністрації та її структурних підрозділах в газеті «Народна трибуна» та на офіційному сайті Балтської райдержадміністрації.
Дана робота знаходиться на постійному контролі у керівництва райдержадміністрації.