Про доступ до публічної інформації

 

Про доступ до публічної інформації

 

Відповідно до Закону України «», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/ 2011 «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження голови Одеської облдержадміністрації від 26 липня 2012 року № 762/А-2012 «Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в обласній державній адміністрації» головою Балтської райдержадміністрації було прийнято розпорядження від 14.09.2012 року № 1521/А-2012 «Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Балтській районній державній адміністрації».

Протягом 2012 року до Балтської райдержадміністрації надійшло вісім запитів на отримання публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації».

2 запити стосувались земельних питань, 1- щодо переліку регуляторних актів, прийнятих в Балтському районі, 1 – кадрових питань; 1 – тендеру на закупівлю вугілля; 3 - про забезпечення рівних можливостей для інвалідів та кошти, які були витрачені з державного бюджету на закупівлю медикаментів.

На всі запити було надано змістовні відповіді заявникам.

На апаратних нарадах при голові райдержадміністрації постійно розглядається інформація про доступ до публічної інформації, прозорість та відкритість у діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації.

Постійно оприлюднюється інформація про діяльність Балтської райдержадміністрації та її структурних підрозділів в газеті «Народна трибуна» та на офіційному сайті Балтської райдержадміністрації.

Дана робота знаходиться на постійному контролі у керівництва райдержадміністрації.