14.04.2016

Про доступ до публічної інформації. І квартал 2016 року

Відповідно до  Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/ 2011 «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження голови Одеської облдержадміністрації  від 26 липня 2012 року № 762/А-2012 «Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в обласній державній адміністрації»  головою Балтської райдержадміністрації було прийнято розпорядження від 14.09.2012 року № 1521/А-2012 «Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Балтській районній державній адміністрації».

        Протягом  І кварталу 2016  року до Балтської райдержадміністрації надійшло дванадцять  запитів на отримання публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації».

         3 -  із земельних питань, 1 – про  виконання вимог ст. 47  Конституції України, 1 – щодо матеріалів перевірки за фактом харчового отруєння, 1 – щодо планування коштів на послуги місцевого телебачення, 2– щодо інформації по навчальним закладам освіти, 1 – щодо розпорядження про затвердження плану заходів захисту ромської національної меншини, 2 – про підприємців та сільгоспвиробників району, 1 – про чисельність населення району.

         Більшість запитів надходила електронною поштою від громадських організацій та фізичних осіб.

         На вісім запитів було надано змістовні відповіді заявникам, в термін передбачений законодавством, чотири  запити було переадресовано за належністю розпорядникам інформації.

         Постійно оприлюднюється інформація про діяльність Балтської райдержадміністрації та її структурних підрозділах в газеті «Народна трибуна» та на офіційному сайті Балтської райдержадміністрації.

         Дана робота знаходиться на постійному контролі у керівництва райдержадміністрації.