02.07.2014

Про доступ до публічної інформації

         Відповідно до  Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/ 2011 «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження голови Одеської облдержадміністрації  від 26 липня 2012 року № 762/А-2012 «Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в обласній державній адміністрації»  головою Балтської райдержадміністрації було прийнято розпорядження від 14.09.2012 року № 1521/А-2012 «Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Балтській районній державній адміністрації».

 

         Протягом  І півріччя 2014  року до Балтської райдержадміністрації надійшло чотири  запити на отримання публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації».

         1  запит стосувався Бюджету Балтського району зі всіма додатками за 2013 рік, 1 – про надання копій структури, штатного розпису Балтської райдержадміністрації та документів, якими вони були затверджені, 1 – з земельних питань; 1 – щодо розпорядження про затвердження плану заходів захисту ромської національної меншини.

         Більшість запитів надходила електронною поштою від фізичних осіб.

         На всі запити було надано змістовні відповіді заявникам, в термін передбачений законодавством.

 

         На апаратних нарадах при голові райдержадміністрації постійно розглядається інформація про доступ до публічної інформації, прозорість та відкритість у діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації.

         Постійно оприлюднюється інформація про діяльність Балтської райдержадміністрації та її структурних підрозділах в газеті «Народна трибуна» та на офіційному сайті Балтської райдержадміністрації.

         Дана робота знаходиться на постійному контролі у керівництва райдержадміністрації.