21.01.2021

Привітання голови Одеської обласної державної адміністрації з нагоди 102-ої річниці Соборності України

«Обніміться ж, брати мої,

Молю вас, благаю!»

Тарас Шевченко, «І мертвим, і живим...», 1845 р.
   

Шановні земляки!

Прийміть щирі привітання з нагоди найвеличнішого свята воз’єднання українського народу – Дня Соборності України!

Для кожного з нас цей день - історичний символ об'єднання країни і, водночас, загальний орієнтир майбутнього, адже саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для  розбудови нашої держави.

Сьогодні перед суспільством постали нові виклики. На Сході України відстоюють її єдність і неподільність українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв багато наших земляків. Тож, ми повинні бути гідними місії, що покладена на нас долею, підтримувати й продовжувати героїчні досягнення наших предків та сучасників, виправдовувати сподівання   нащадків.

Мешканці багатонаціональної Одещини своєю копіткою працею та патріотичною громадянською позицією доводять, що єдність  -  це не красиві слова, а  щоденні зусилля кожного з нас, економічне зростання, зміцнення національної безпеки.

Впевнений, що територіальна цілісність України, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти  мети – потужної, сильної, розвиненої, духовної, вільної й демократичної держави.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки,  миру і злагоди, впевненості та мудрості,  віри у гідне майбутнє рідного краю! 

В єдності – наша сила!  Зі святом!

СЕРГІЙ Гриневецький